Parafia Rzymskokatolicka pw. Chrystusa Króla w Sulęcinku

Archidiecezja Poznańska


Wpisy archiwalne - 2020Drodzy Parafianie i Goście!


Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i zbliżającego się Nowego Roku 2021 pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia. Niech Nowonarodzony Zbawiciel obdarza wszelkimi potrzebnymi łaskami, umacnia w wierze i miłości, wspiera w każdym dobrym dziele, chroni od zła i darzy zdrowiem w tym trudnym czasie panującej pandemii.

Z zapewnieniem o modlitwie

ks. Krzysztof Szczepański

proboszcz


Boże Narodzenie 2020Boże Ciało

Fotorelacja z uroczystości - KLIK.


fot. Ania AndrzejewskaChrystus Zmartwychwstał,

a my razem z Nim!


Szanowni Parafianie!

Miłość ostatecznie zwycięża śmierć, zatem przyobleczmy nasze życie w zwycięską miłość Ojca i jej doświadczajmy. Niech zbliżające się święta Zmartwychwstania Pańskiego napełnią nasze serca nadzieją. Abyśmy potrafili przyjąć wszystkie trudne doświadczenia, z jakimi przychodzi nam się zmierzyć w ciągu całego życia, w tym również obecne doświadczenie pandemii. Prośmy Boga, żebyśmy umieli przyjmować je umocnieni światłem wiary, z nadzieją, że wszystko jest przejściowe i że to do Boga zawsze należy ostatnie słowo.

Zapewniam o modlitewnej pamięci i wdzięczności za składane ofiary.

ks. Krzysztof Szczepański

proboszcz


Wielkanoc 2020Komunikat

Komunikat w sprawie duszpasterstwa w Wielkim Tygodniu - KOMUNIKAT
„Liturgia domowa”

W celu lepszego przeżycia modlitwy w domach podczas Wielkiego Tygodnia i Niedziel Wielkanocnych uruchomiona zostanie specjalna strona internetowa: www.swietawdomu.pl.

Sukcesywnie będą na niej umieszczane pomoce duszpasterskie (filmy, katechezy, nagrania, materiały do rozmowy i modlitwy wokół niedzielnej Ewangelii, scenariusze celebracji domowych, teksty do wykorzystania podczas śniadania wielkanocnego).
Pielgrzymka do Krakowa i okolic

W dniach 17-21.08.2020r. organizowana jest pielgrzymka do Krakowa i okolic - SZCZEGÓŁOWY PLAN TUTAJ

Bieżące wpisy

Wpisy archiwalne - 2019

Wpisy archiwalne - 2018

Wpisy archiwalne - 2017

Wpisy archiwalne - 2016

Wpisy archiwalne - 2015

Wpisy archiwalne - 2014
Ogłoszenia parafialne i intencje maszalne publikowane są w formacie PDF. Pliki te można otworzyć za pomocą programu Adobe Reader lub innego, wspierającego odczyt PDF.